BLOG: Formularze, recepty i inne ułatwienia w programie GABINET WETERYNARYJNY GOLD

Po prostu jeden przycisk..

Po prostu jeden przycisk..

Mimo potencjalnie dużej liczby funkcji, które oferuje GABINET WETERYNARYJNY GOLD, tak naprawdę obsługa pacjenta w programie jest banalnie prosta i najogólniej mówiąc wymaga jednego klawisza (F3) , czy też kliknięcia w przycisk „Leczenie”.

Poza tym:

Często używana funkcją może też być procedura wywoływana przyciskiem „Leki” (F4), ale bardziej w przygotowaniu programu do pracy, jako, że dotyczy magazynu produktów (zakupy etc.)

Przycisk (F5) – „Przelicz stany magazynowe” sprawdza czy nie ma przekłamań w magazynie i może być od czasu do czasu używany, gdy lekarz uważa, że stany wymagają korekty.

Wreszcie ostatni przycisk (F6) – „Raporty” pozwala generować zestawienia, co jest opisane na ekranie.

 

Poza standardową obsługą programu, związaną z rejestracją pacjenta, opisaniem badania, leków zabiegów – lekarz wystawia szereg zaświadczeń i formularzy. program w dość prosty sposób automatyzuje te czynności.

Formularze – w karcie leczenia

Podstawowe formularze: ZABIEG, EUTANAZJA, WYSTAWA, SZTUKA PADŁA – dostępne są w karcie leczenia (małych i gospodarskich). Dane pobierane są automatycznie i wymagają tylko uzupełnienia przez dokonanie wpisu bezpośrednio przed wydrukowanie formularza. Nie są pamiętane – dlatego warto wydrukować je w 2 egzemplarzach.

Formularz badania dotyczący pokąsania  – GABINET WETERYNARYJNY GOLD

Ten formularz – jak i prowadzoną obserwację, można drukować z poziomu opcji „RAPORTY”, lub „NARZĘDZIA”.

Formularz dotyczący wycofania, utylizacji leku  – GABINET WETERYNARYJNY GOLD

Dostępny jest opcji „LEKI”, po wybraniu produktu, jego edycji i wybraniu dostawy

Wystawianie recept – GABINET WETERYNARYJNY GOLD

Wystawiania recept dokonuje sie z poziomu MENU/NARZĘDZIA/LEKI – WYPISYWANIE RECEPT i sprowadza się do wypełnienia formularza, wydrukowania i przcięcia recepty. Można korzystać z bazy danych pacjentów i leków programu, lub wpisywać informacje ręcznie.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.