BLOG: Najnowsze zmiany w wersji 5.22 GABINET WETERYNARYJNY GOLD

Aktualizacja do wersji 5.22 - GABINET WETERYNARYJNY GOLD

Aktualizacja do wersji 5.22 - GABINET WETERYNARYJNY GOLD

Nabywca i Użytkownik programu GABINET WETERYNARYJNY GOLD może spać spokojnie ;). Bezpłatne nowe wersje – gwarantują dostęp do nowych funkcji programu w postaci AKTUALIZACJI. Ponieważ, większość zmian jakie wprowadzamy do programu sugerowana jest przez korzystających z programu lekarzy – pozwalamy sobie na postawienie tezy:  wszystko zmierza w dobrym kierunku !

Nowe aktualizacje, można sprawdzić z poziomu programu, lub poprzez naszą stronę pod TYM LINKIEM

Zapis wizyty w naszym programie trwa kilkadziesiąt sekund !

Trzy przyciski:  LECZENIE, LEKI i RAPORTY – pozwalają na bezproblemową obsługę przychodni w podstawowym zakresie. Program GABINET WETERYNARYJNY GOLD oferuje także szereg dodatkowych funkcji, które MOGĄ, ALE NIE MUSZĄ być wykorzystywane.

Oczywiście nie ma specjalnego powodu, dla którego TA aktualizacja  (5.22) miałaby być wyróżniona. Jest jedną z wielu. Piszemy o niej, gdyż jest ostatnia i wpisuje się w ogólny trend wprowadzanych w programie zmian: szybsza obsługa, wygoda, oraz bezpieczeństwo danych.

MINI-MENU w wersji 5.22 - GABINET WETERYNARYJNY GOLD

MINI-MENU w wersji 5.22 - GABINET WETERYNARYJNY GOLD

Ta sama zasada dotyczy ostatnio wprowadzonych modyfikacji. Nie każda przychodnia wystawia faktury, ale jeżeli lekarz chce wystawić dokument sprzedaży VAT to może wygenerować fakturę szybko i łatwo, już z domyślnie wstawionymi pozycjami usług, czy leków. O wiele prościej jest bowiem zmodyfikować, czy  usunąć istniejący zapis niż „wklepywać z klawiatury informację’, (chociaż akurat w przypadku naszych faktur, dopisywać nowe pozycje też można).

Dodane w aktualizacji 5.22 MINI-MENU, pozwala na podejrzenie ostatnich wizyt i ich edycję, lub sprawdzenie numeracji ostatnich dokumentów. Nie jest to opcja konieczna, wszak w opcji RAPORTY mamy podgląd i księgi klinicznej i ewidencji, a numeracja wizyt jest automatyczna. Ale czasami może być przydatna.

Dodatkową wygodą jest fakt, że poszczególne elementy ekranu można przesuwać,  te niepotrzebne zamknąć, a własna kompozycja pulpitu pozwala na sprawniejsze korzystanie z programu.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.