BLOG: Program dla lecznic: GABINET WETERYNARYJNY GOLD wersja 5.31

GABINET WETERYNARYJNY GOLD 5.31

GABINET WETERYNARYJNY GOLD 5.31

W październiku pojawi się nowa wersja programu dla lekarzy GABINET WETERYNARYJNY GOLD o numerze 5.31.

Dostępna jako program dla nowych Klientów i jako BEZPŁATNA (jak zawsze) aktualizacja dla obecnych.

Podobnie jak poprzednie wersje, wprowadzone zmiany sa odpowiedzią na propozycje zgłaszane przez Użytkowników. Lekarze, używający  codziennie programu GABINET WETERYNARYJNY GOLD, wiedza najlepiej co zmienić w programie, aby praca z komputerem była prosta, szybka i przyjemna ;).

Zmian jest kilka, te podstawowe zostały pokazane na rysunku. Nowością jest przyśpieszenie zapisu leków i zabiegów w leczeniu. Po wybraniu DODAJ, automatycznie otwiera sie okno dla wybrania leku (oczywiście z opcja szybkiego szukania), a po wybraniu produktu i dostawy, okno zamyka się, a otwiera formularz gdzie możemy określić parametry sprzedaży: ceny, ilości, dawkowanie i ewentualnie zmienić numer serii lub go dodać. Program monitoruje wybraną ILOŚĆ leku w stosunku do ilości dostępnej w dostawie i wyświetla stosowne komunikaty.

Także w opcji SKLEPIK uprościliśmy znajdowanie produktu, a także widok sprzedanych towarów: sa ustawione chronologicznie datami od dzisiaj (malejąco), z zaznaczeniem transakcji zapisanych w raporcie kasowym..

Dodatkowy przycisk pozwala na wydruk CENNIKA dla wybranych produktów, np. dla umieszczenia na ladzie sklepowej..

A poza tym… jak zwykle sporo zmian technicznych, poprawki wizualne ekranów etc., ale to są programistyczne nudy i szkoda o nich pisać…  😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.