BLOG: Idą Święta – czas na dobry program dla Twojej lecznicy. GABINET WETERYNARYJNY GOLD

www.programs4u.com GABINET WETERYNARYJNY GOLD

http://www.programs4u.com GABINET WETERYNARYJNY GOLD

Koniec Roku to najlepszy czas na podejmowanie decyzji biznesowych. Od ponad 12 lat, polscy lekarze weterynarii używają w codziennej pracy naszego programu GABINET WETERYNARYJNY GOLD. To dobry i sprawdzony system, na który składa się wiele procedur ułatwiających codzienną pracę. W ciągu tych 12 lat, dzięki zrealizowanym przez nas pomysłom nadsyłanym przez Użytkowników, powstała aplikacja z jednej strony bardzo prosta i intuicyjna, z drugiej niezawodna i szybka, pozwalająca na wieloletnie bezproblemowe  korzystanie z programu.

Oferowany przez nas pakiet, zawiera oprócz podstawowego modułu LECZENIA, magazynu LEKÓW, oraz RAPORTÓW ( pozwalających na generowanie wszelkich potrzebnych ksiąg, ewidencji  etc.), szereg autorskich procedur, dzięki którym, można łatwo i pewnie zarządzać lecznicą jako firmą: minimalizując koszty i zwiększając zysk.

Samo wprowadzanie podstawowych informacji o wizycie jest bardzo szybkie (ok. 30 sekund). To dzięki systemowi okien dla wyboru, z opcją szybkiego szukania (zaczynamy wpisywać słowo i kursor pozycjonuje nam potrzebną informację). Wszelkie wprowadzone dane są w pełni edytowalne przez Użytkownika, co jeszcze bardziej upraszcza pracę.

Dodatkowe moduły umożliwiają łatwe dodawanie leków w zależności od woli lekarza: automatyczne czytanie elektronicznych specyfikacji, zbiorcze wprowadzanie z faktury papierowej, czy jednostkowe operacje na wybranym produkcie. Jeżeli dodać do tego automatyczne archiwizowanie danych z możliwością zapisu na twardym dysku, pen-drive, lub w tzw. „chmurze”, nawet awaria komputera przestaje być problemem. Na koniec wspomnieć należy o bezpłatnych aktualizacjach, czy instalacji na pendrivie („biuro w kieszeni”), oraz pracy kilku lekarzy bez konieczności inwestowania w sieć komputerową.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego  www.programs4u.com !

DEMO mozna pobrać TUTAJ

Ten wpis został opublikowany w kategorii MAGAZYN LEKÓW dla gabinetu weterynaryjnego (5.x ) nowy program dla lekarzy weterynarii. i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.