BLOG: GABINET WETERYNARYJNY GOLD – program dla lecznic – wersja 5.33

Nowa wersja programu GABINET WETERYNARYJNY GOLD – 5.33

GABINET WETERYNARYJNY GOLD - zmiany w wersji 5.33 www.programs4u.com

GABINET WETERYNARYJNY GOLD - zmiany w wersji 5.33 http://www.programs4u.com

Oto kilka zmian jakie wprowadziliśmy w oparciu o propozycje nadesłane przez Użytkowników programu. Aktualizacje są bezpłatne i dobrowolne. Naszym Klientom sprzedajemy zawsze najnowsza wersję, gdy dokonują zakupu, a tym, którzy nabyli program wcześniej oferujemy bezpłatną aktualizację.

  1. Zapis zaświadczenia o szczepieniu do pliku ( dotychczas można było drukować i wysyłać mailem). Zaświadczenie zapisywane jest w podfolderze „SZCZEPIENIA” w katalogu opisanego datą i nazwą złożona ze słowa SZCZEPIENIE_NAZWISKA KLIENTA_NUMERU ZAŚWIADCZENIA, tak więc zapis jest łatwy do identyfikacji.
  2. Dodatkowy wydruk remanentu na dowolny dzień (edytowalny) w cenie brutto. Jest to ważne dla tzw. bezvatowców, którymi sa najczęściej osoby rozpoczynające działalność.
  3.  Opcja zapisu do pliku lub wysyłania mailem tzw. FORMULARZA POKĄSANIA, związanego z badaniem na wściekliznę. Dotychczas można go było tylko drukować.
  4. Usunęliśmy rzadko występujący problem podwójnych (identycznych) nazwisk i imion, który niekiedy powodował przekłamanie w dopisywaniu zwierzęcia.
  5. Nowa funkcjonalnością programu GABINET WETERYNARYJNY GOLD 5.33 jest dodanie bazy imienin, świat i zdarzeń. To edytowalny zbiór, pozwalający na dopisywanie przez Użytkownika własnych terminów i zdarzeń. Informacja widoczna jest na ekranie głównym, nad bieżącą datą. Czasem warto mieć takiego „przypominacza” o dentyście, czy odebraniu dziecka z przedszkola, widocznego non stop na monitorze. Nawet w erze telefonów komórkowych.
Warto pamiętać, że każda aktualizacja zwiera też szereg zmian technicznych. O nich nie piszemy, gdyż w dotyczą, albo pewnych programistycznych modyfikacji (nierozpoznawalnych na pierwszy rzut oka w działaniu), lub drobnych korekt np. literówek.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.