BLOG: Twoja Baza Wiedzy – unikalne narzędzie w programie GABINET WETERYNARYJNY GOLD

Gabinet weterynaryjny GOLD - www.programs4u.com

Gabinet weterynaryjny GOLD - http://www.programs4u.com

LECZENIE TO SZTUKA

Każdy zawód, wymaga profesjonalizmu, opartego na wiedzy i doświadczeniu. W przypadku leczenia, gdzie margines błędu jest niewielki, powtarzalność pozorna ( każdy organizm żywy jest inny i inna jest jego reakcja na lek, czy zabieg ), doświadczenie wyniesione z poprzednich przypadków jest bezcenne.

Twoja Baza Wiedzy, to bardzo przydatna opcja w programie GABINET WETERYNARYJNY GOLD.

**********************************************

Twoja Baza Wiedzy była opisywana też TUTAJ

**********************************************

Zazwyczaj, po kilku latach pracy  lecznicy, liczba pacjentów mieści się w kilku tysiącach. Proporcjonalnie, większa jest liczba wizyt (kilkanaście tysięcy) i podanych leków (ok. 25.000 ?).  Te dane, to kapitał organizacyjny placówki, swoiste „know-how”, których wartość jest bezcenna. Pośród tych informacji, są metody leczenia skuteczne i te, których stosowanie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów.

Gabinet weterynaryjny GOLD - www.programs4u.com

Gabinet weterynaryjny GOLD - http://www.programs4u.com

Jest oczywiste, że nie każda lecznica weterynaryjna skazana jest na sukces finansowy. Przychodnia  musi wyrobić sobie markę pośród klientów, a jedyną drogą jest trafna diagnoza lekarza i skuteczne leczenie. Kilkanaście milionów właścicieli małych zwierząt, tysiące wpisów  na forach internetowych, kształtuje opinie o lekarzach weterynarii a tym samym zyski przychodni !.

Twoja Baza Wiedzy jest narzedziem, pozwalającym na specyficzny wgląd w przeprowadzane leczenia w kontekście merytorycznym: użytych leków, objawów, gatunku, diagnoz i zabiegów. Utworzenie i korzystanie z tego narzędzia jest opcją. Warto z niego korzystać w wolnym czasie, lub podczas przygotowania się do zabiegu. Wystarczy wpisać przykładowo nazwę leku i program wyszuka wszelkie przypadki, gdy lek ten był stosowany przez lekarza. Podobnie, gdy wpiszemy diagnozę, otrzymamy leki stosowane w takich sytuacjach. Proste !

Niezależnie, utworzony, zbiór danych o leczeniu, jest przydatny jako materiał edukacyjny dla młodych lekarzy, czy stażystów, mogących szybko potwierdzić wybór leku, czy zabiegu.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.