BLOG: panel LECZENIE – informacje o wizytach i historia leczenia – GABINET WETERYNARYJNY GOLD

 

GABINET WETERYNARYJNY GOLD (www.programs4u.com)

GABINET WETERYNARYJNY GOLD (www.programs4u.com)

GABINET WETERYNARYJNY GOLD – to program nie tylko gromadzący dane, mający ułatwić Lekarzowi pracę pod względem formalnym, czyli rozwiązać problem dokumentacji, której prowadzenie jest w tym zawodzie szczególnie pracochłonne.

GABINET WETERYNARYJNY GOLD – to program – narzędzieposiadające szereg rozwiązań związanych z podstawowymi funkcjami takimi jak:  leczenie i sprawne prowadzenie firmy. Obie te funkcje wymagają szybkiego dostępu do informacji już w momencie wejścia pacjenta do gabinetu.

Wysoki stopień automatyzacji w programie, co przekłada się na szybka i prosta obsługę aplikacji, poza szybkim zapisem wizyty, umożliwia także bezpośredni dostęp do szeregu informacji wprowadzonych wcześniej, a związanych z danym klientem (człowiek) i pacjentem (zwierzę).

To ważne, bowiem odwiedziny u lekarza weterynarii są często okazjonalne i widoczne na panelu leczenia informacje, oraz możliwość podejrzenia historii leczenia skraca czas wywiadu i pozwala na skuteczniejsze diagnozy i szybszy przebieg wizyty.

Informacje wyświetlane są stale i nie wymagają tracenia czasu na wywoływanie dodatkowych okien, czy procedur.

PANEL LECZENIA

Szybki wgląd w historie leczenia i wizyt GABINET WETERYNARYJNY GOLD

Szybki wgląd w historie leczenia i wizyt GABINET WETERYNARYJNY GOLD

PANEL LECZENIA pomyślany jest tak, aby lekarz mógł wybrać informacje, które go interesują.  W zależności od „stopnia wejścia wgłąb opcji LECZENIE” – wyświetlane są dane pozwalające na określenie:

  • daty ostatniego szczepienia
  • informacji o wieku, gatunku etc. pacjenta
  • wykaz wszystkich wizyt pod katem liczby (stały klient), ostatniej daty i rodzaju (male, gospodarskie, czy szczepienie).
  • własnych notatek dotyczących np. zalegania z zapłatą
  • historia leczenia w układzie książki klinicznej z możliwością podglądu i wydruku
  • dodatkowe informacje wpisane wcześniej np badania laboratoryjne etc.
  • ….  i oczywiście badania, leki, zabiegi etc.
Podsumowując: wejście pacjenta do gabinetu i jego identyfikacja, pozwala już na etapie przygotowania formularza dla zapisu badania,  zapoznać się z historia leczenia i wizyt, co znacznie skraca czas który lekarz musi poświecić na wywiad dotyczący chorego zwierzęcia. Zaoszczędzone minuty to nie tylko więcej czasu na leczenia, to także lepszy wynik finansowy poprzez lepszą organizacja pracy. Bo owe minuty zsumowane w tygodniu, czy miesiącu to realne pieniądze zwiększające zysk placówki medycznej. 
Szybki dostęp  do informacji w PANELU LECZENIA, w połączeniu z opisaną niżej opcja RAPORTY w zakresie statystyk ( przydatną podczas podejmowania decyzji związanych ze strategią firmy)  stanowią unikalny pakiet (w tego typu programach), spotykany poza GABINETEM WETERYNARYJNYM GOLD w wyspecjalizowanych, korporacyjnych aplikacjach.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.