BLOG: Najnowsza wersja (5.29) programu GABINET WETERYNARYJNY GOLD jest w dystrybucji !

GABINET WETERYNARYJNY GOLD - najlepszy program dla lekarzy weterynarii.

GABINET WETERYNARYJNY GOLD - najlepszy program dla lekarzy weterynarii.

Dzięki współpracy z użytkownikami (lekarzami weterynarii)  naszego programu GABINET WETERYNARYJNY GOLD, wprowadzamy zmiany, dzięki którym korzystanie z aplikacji jest jeszcze łatwiejsze. Dodaliśmy wiele nowych drobnych funkcji, na które my, jako programiści, nigdy nie zwrócilibyśmy uwagi, a które z punktu widzenia lekarza praktyka ułatwiają prace. I co najważniejsze, owe zmiany nie komplikują pracy z programem, czas na wprowadzenie danych o wizycie dalej pozostaje krótki i wynosi od 30 sekund ( gdy pacjent jest w bazie danych ) do max 2 minut, gdy pojawia się w lecznicy po raz pierwszy.

Wprowadzane zmiany to także NIŻSZE KOSZTY !.

W niewielkiej lecznicy nie potrzeba inwestować w sieć komputerową. Możliwość zmiany zalogowanego lekarza podczas wprowadzania danych o wizycie, przy krótkim czasie wpisywania danych, umożliwia pracę na JEDNYM KOMPUTERZE !

Cena bez zmian: 499,38 zł BRUTTO. Warto !

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.