BLOG: 2 programy dla lekarzy: GABINET WETERYNARYJNY GOLD i MAGAZYN LEKÓW

W naszej ofercie znajdują się 2 programy przeznaczone dla lekarzy weterynarii, prowadzących własne lecznice. Są to:

  • GABINET WETERYNARYJNY GOLD – kompletny system zarządzający leczeniem zwierząt małych i gospodarskich, ZAWIERAJĄCY MAGAZYN LEKÓW, oraz inne przydatne narzędzia i generatory wydruków niezbędne w praktyce lekarskiej w świetle polskich przepisów.
  • MAGAZYN LEKÓW dla gabinetu weterynaryjnego – klasyczny program magazynowy rozliczający wydawanie produktów w kontekście dostaw, pozwalający tworzyć dokumenty takie jak: detaliczny obrót lekami, remanent, wycofanie (utylizacja) leku z dostawy, czy dokument wydania typu: WZ ( rozchód wewnętrzny).

Jaki program wybrać ?

GABINET WETERYNARYJNY GOLD , jak wspomnieliśmy wyżej, to system kompletny, z założenia przeznaczony dla lekarzy, prowadzących praktykę w oparciu komputer, zabierających laptopa w teren, pragnących mieć kontrolę nad wszystkimi aspektami swojej firmy, zarówno merytoryczną (leczenie),  fiskalną (faktury, zestawienia i analizy obrotów) jak i formalną (komplety wydruków raportów, ksiąg, jak i rożnego rodzaju zaświadczeń – wszystko w oparciu o raz

Magazyn leków gabinetu weterynaryjnego

Magazyn leków gabinetu weterynaryjnego

wprowadzone informacje. Unikalnie zaprojektowany system relacji baz danych, pozwala na tworzenie powiązanych informacji począwszy od klienta, poprzez leki, kończąc na analizach zabiegów. Nie do przecenienia jest BAZA WIEDZY, tworzona on-line z przeprowadzonych zabiegów, na podstawie postawionych diagnoz i użytych leków.

MAGAZYN LEKÓW dla gabinetu weterynaryjnego – jest zmodyfikowaną częścią GABINETU WETERYNARYJNEGO GOLD. Sprawdza się, w przypadku prowadzenia przez lekarza dokumentacji w sposób tradycyjny (ręcznie wypełniane papierowe kartoteki, księgi etc). Konstrukcja tego programu nie wymaga wprowadzania danych pacjenta, badania, zabiegu, a jedynie utworzenia magazynu leków i wybierania użytych produktów leczniczych w trakcie wizyty z wpisaniem numeru  dokumentu z papierowej księgi klinicznej, czy szczepienia. Jest to niezbędne ze względu na niektóre wydruki rozchodu leków. Nie ma tu też własnych cen, gdyż remanent zawsze oblicza się w cenie zakupu.
Przedstawiona powyżej oferta ma sens, gdyż prowadzenie praktyki weterynaryjnej, nakłada na lekarza szereg dodatkowych obowiązków w zakresie tworzenia dokumentacji, z których najbardziej pracochłonnym jest prowadzenia raportów dotyczących obrotu lekami i to w układzie rozliczenia każdej dostawy osobno, z podanie szeregu parametrów identyfikujących dany lek. W efekcie roczne zestawienie może zawierać kilkaset stron, co  przy zsumowaniu pracy związanej z księgami :kliniczna, zwierząt gospodarskich, szczepień,  KPiR, VAT etc. nie pozostawia czasu na leczenie.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.