W 100 % polski program. GABINET WETERYNARYJNY GOLD.

Gabinet weterynaryjny GOLD www.programs4u.com

Gabinet weterynaryjny GOLD http://www.programs4u.com

Kupujmy polskie programy !

Przez cały okres istnienia firmy DOM HANDLOWY KOMPUTERY , od 1992 roku aż do dzisiaj, napisaliśmy w sumie ponad setkę różnych aplikacji dla naszych Klientów.

W czasie 24 lata istnienia firmy (w sumie dłużej, ale wcześniej istniała w innej formie prawnej), NIGDY nie otrzymaliśmy ani 1 złotówki dotacji, w żadnej formie. Powodów takiego stanu rzeczy było kilka, z których najważniejszym był argument niezależności.

Mamy bowiem do naszej twórczości stosunek sentymentalny ;). Napisanie programu, wymaga bowiem, oprócz pewnych umiejętności technicznych, pewnego scenariusza, czy fabuły, w myśl których, korzystanie z programu odbywa się w pewnej kolejności i w zakresie, określanymi przez Użytkownika, który jest ostatnią  instancją opiniotwórcza !.

Ów scenariusz programu, musi się pokrywać z intuicją, opartą o praktykę ( w tym przypadku weterynaryjną ). Dlatego, program GABINET WETRYNARYJNY GOLD ewoluuje z wersji na wersję, dzięki przesyłanym nam przez lekarzy uwagom, czy propozycjom. W konsekwencji, oprócz funkcji jakie aplikacja musi wypełniać, aby była przydatna, pojawia się problem formy, a wiec takiego zaprojektowania, aby  całość przypominała „wygodne buty”, czyli sytuację, gdy spacerujemy, bez świadomości ze je mamy na nogach: nie uwierają i jest wygodnie.

Dlatego  przy okazji Wielkanocy, dziękujemy naszym Użytkownikom, namawiamy do wybrania naszych produktów niezdecydowanych, a wszystkim składamy życzenia: ZDROWYCH, WESOŁYCH, POGODNYCH, SZCZĘŚLIWYCH …..  ŚWIĄT !

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.